Mgr. Markéta Sílová

fyzioterapeut, co-founder ve společnosti FyzioVšem

S fyzioterapií jsem se poprvé setkala, když mi bylo 15 let v roli pacienta. Zranění během sportu mě dovedlo do ordinaci jedné šikovné fyzioterapeutky v Motole, která mi otevřela dveře do nového světa, rozšířila obzory a hlavně vzbudila zvědavost. Během dospívání jsem se dala na dráhu trenérky sportovního aerobiku, kde jsem se začala lépe seznamovat s tím, jak tělo funguje. Později jsem se rozhodla pro studium fyzioterapie a volba padla na Fakultu tělesné výchovy a sportu na Karlově univerzitě. V lednu 2020 jsem zakončila studia magisterským diplomem.

První pracovní zkušenosti jsem získala v CKP Dobřichovice. Netrvalo dlouho a přišla nabídka ze švýcarského Luzernu, kde jsem mimo fyzioterapie zaměřila se na studium německého jazyka. Během magisterkého studia jsem dostala možnost pomáhat v Ústavu preventivního a sportovního lékařství ve skvělém interprofesním týmu. Cestování jsem měla ale ještě málo, proto jsem se na čas přestěhovala do německého Mnichova.

V terapii se ráda zaměřuji na každého klienta individuálně. Každý z nás je jedinečný, žijeme trochu odlišné životy, máme jiné představy o terapii, čeho chceme docílit, společně věřím, že najdeme vhodnou kombinaci metod přímo pro vás. Pro kvalitní práci je pro mě důležité kromě výběru vhodných technik také aktivní spolupráce klienta, protože ta prodlužuje efekt terapie a z dlouhodobého hlediska vytváří požadovanou změnu.

Kurzy

Pracovní zkušenosti

Objednejte se ke mě na první návštěvu

Objednání k nám na návštěvu je velmi jednoduché. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí emailu. Před vaší první návštěvou vám rádi vysvětlíme, jak u nás vše funguje.